רוצחים השתלטו על העולם - הם רוצים לרצוח את כולם החל מהאנשים שמתנגדים להם. תשעים אחוז מהאנשים בעולם אמורים להירצח. הם קוראים לעצמם אילומינטי, בונים חופשיים, לוציפריאנים, עובדי שטן ושטן או אגודות סודיות- כולם מתפללים רוע- רוצחים, רוצחים. בקרוב הם ייצרו תירוץ להשתלט על העולם בגלוי תחת חוק צבאי, ואז הם ירצחו את האנשים הטובים ויהפכו את כולם לאליטות לעבדים, אחר כך הם יחסלו את כולם, ולבסוף ירצחו את כל מי שעזר להם. כל האנשים השחורים, הלטינים, הסינים, האסיאתים, ההודים והערבים יירצחו. כל אנשי הלהט"ב, וכל אחד עם אינטליגנציה ממוצעת ומטה, יירצחו. וכל הנכים יירצחו. עד שיישארו רק הנשים היפות ביותר והרוצחים המרושעים והחזקים ביותר.

.עולם כולו מוכנס לכאוס על ידי מלחמה, ויכוחים ותחרות, מבולבל ובאי סדר, כך שהרוצחים יכולים לשמור על השליטה. התקשורת; עיתונים, טלוויזיה ורדיו ואינטרנט מספקים רק פלטפורמה למתפללי השטן ולהיפנוזה המונית. רק לשקרנים ולרוצחים השולטים, האנוכיים, החמדנים, המטורפים יש קול. הם מבטיחים שוויכוח וקונפליקט והצלחה עקב כושר גופני הם הדרך היחידה שבה העולם פועל. אף אחד מהצדדים המתנגשים לא יכול לספק פתרון אמיתי, והכוח נשמר מהעם ובידי שקרנים ורוצחים. האנשים התמימים מוצאים שאי אפשר לגלות מה קורה, או לעשות משהו בנידון. אנשים חפים מפשע לא משתוקקים לכוח ולעושר, ומתקשים להתווכח עם שקרנים מטורפים ורוצחים. מאיפה מתחילים? כולם מאוד חכמים, ומאוד חלקלקים, שקרנים ורוצחים. כל מה שרוצחים צריכים לעשות הוא להסיח את דעתך מהאמת והם ניצחו

שחקנים, כוכבי פופ, פוליטיקאים, עיתונאים, מחנכים, אנשי כמורה, משטרה, צבא, אמנים, מדענים, אנשי עסקים הם כולם עובדי השטן - אנטיכריסטים. רק אנשים רעים להצליח כי אתה מוצע רק כישורים ועבודה, ומכאן כוח, עושר והשפעה, ושותפים, אם אתה חלק מהקונספירציה. אנשים טובים לא רוצים להיות חלק מהקונספירציה. אם אתה רוצה לעבוד במודיעין, אם אתה רוצה להתגייס לצבא, אם אתה רוצה להיות פוליטיקאי, או עיתונאי, או מורה, אתה צריך להיות רוצח. אם אתה רוצה לקבל תואר, או דוקטורט, אתה צריך להיות רוצח. האו"ם, כל ממשלות העולם, צבא ומשטרה, בנקים, עסקים, חינוך ותקשורת הם כל הסתננו והשתלטו. הסטטוס קוו הם כולם שקרנים ורוצחים.

חופש לעומת שלטון החוק. בעולם שבו לא כל הרוצחים, אלא נציגים נבחרים מהימנים, החופש לעשות את מה שאתה רוצה עשוי להיראות סביר - הוא פיתולי מכל מקום. החופש לעשות את מה שאתה רוצה פירושו לרצח, רוצח, רוצח, ועשיית רצח עם. חופשי להיות חקוק, לשקר, לחרדה, לגנוב, להיות תאוותי, אוכפים, טועים, בוגדנים ורצחניים. חופשי להפוך את כולם לעניים ולעבדים לממשלה ולצבא, ולהרוג אותם. אל תשחרר את כל הדברים שאתם צריכים - אל תהיו חופשיים להיות אנשים טובים. אנשים "חופשיים" רוצחים, אנשים שלא נאחזים כלל בחוק. רוצחים אומרים שאין חטא. הם עובדים במשך אלפי שנים כדי להשתלט על העולם. אנו זקוקים לחוקים חדשים המכוונים למבקשי-הרוצח. עם אנשים מכל עמקי החיים תורמים, ואלה שאינם רוצחים מועצמים במקומם. יש להחליף את כל מנהיגי העולם, בכל פלג שהוא.

דבר כזה אמת מוחלטת- אמת היא לא רק גרסאות של כמה עמים לאמת- אין דבר כזה: זה שקר שנועד למזג את ההבדל בין טוב לרע- שזה משהו שרק אנשים רעים עושים. האמת אינה יחסית או מנקודת מבטו של מישהו. כל מערכת הדברים מנוהלת על ידי רוצחים. הכל שקרים, לא האמת, נזק מוחי, שליטה בנפש, תעמולה שטנית. הם קוראים לזה חילוני אבל מה שהם מתכוונים זה שהם רוצים שלא תהיה לך אמונה ופולחן השטן- פולחן רוצח. כדי להיות אדם טוב לחלוטין, שמיודע, יש צורך לקרוא את התנ"ך, הברית הישנה והברית החדשה, והקוראן, וספר המורמון, אם אפשר. כל אדם טוב שיש לו יעשה כמיטב יכולתו כדי להבטיח שישכנע כל אדם אחר שהוא מאמין שהוא אדם טוב גם לקרוא אותם, ולהודיע ​​לאחרים.

שכר שווה - ההכנסה הממוצעת באמריקה לכל אדם בעולם.

יש ארבע מעצמות בעולם, כוח הכסף, כוח המין, כוח המדינה ומעצמת הידע, כולם מושחתים. ישנם ארבעה אחרים המשמשים רק את כוחות הרשע, כוחות הפחד, השקרים, השחיתות והרצח.

כוח הכסף= הקפיטליזם והדמוקרטיה המזוייפת - לא סוציאליזם ושכר שווה. קפיטליזם הוא רשע; הירארכיה של עושר, כאשר האנשים הגרועים ביותר גמלו את עיקר העושר. היא גורמת להרע להתפתח באנשים ובחברה; אנשים עושים דברים רעים כדי לקבל כסף, מצליחים והחברה משחיתה. הדמוקרטיה, האתיקה והאקוסיסטמה נהרסים. היא מפסיקה מערכת שכר שווה. קפיטליזם ודמוקרטיה מזויפת משאירים את עצמם בשלמות כדי לסייע לרוצח השתלטות על העולם, והם חלק בלתי נפרד ממנה. הקפיטליזם של הרוצח ודמוקרטיה מזויפת של הרוצח אינם מקובלים. במובנים מסוימים, הקונספירציה היא פשוט מזימה של שתיקה, אנשים לא מדברים נגד הדברים הלא-נכונים בעולם, שכולם מקבלים כרגיל. שתיקה אינה מקובלת.

תרופות אלמוות וטכנולוגיות היתוך קיימות במתקנים סודיים במשך שנים רבות, אך אינן זמינות - הן לעולם לא יהיו זמינות, לא לפני שהרוצחים ישתלטו בגלוי על העולם. היה צריך לנקוט אמצעים להגבלת האוכלוסייה כשהיא הייתה שישה מיליארד - הסכום המקסימלי שהמערכת האקולוגית יכולה להתמודד איתו מבלי לסבול מנזק בלתי הפיך. לעולם לא יהיה שכר שווה.

"אתם מאביכם השטן, ותאוות אביכם תעשו. רוצח היה מראשיתו ולא שכב באמת, כי אין בו אמת. כשהוא מדבר שקר, הוא מדבר. משלו: כי שקרן הוא, ואביו. ובגלל שאני אומר לכם את האמת, אינכם מאמינים בי." ג'ון 008:044 - 008:045

"ילדים קטנים, זאת בפעם האחרונה: וכפי ששמעו כי אנטיכריסט יבוא, אפילו עכשיו יש אנטיכריסטים רבים; שבו כולם יודעים כי זו הפעם האחרונה. " 1 ג 'ון 002: 018

כל מי שנלחם נגד כוחות הרשע, או ימות בניסיון, יינצל. עובדי השטן או השטן, זוממים ומנהלים מלחמה נגד משטרת היקום וכוחות הטוב של כדור הארץ, לא יינצלו. כששרדת בלחימה בכוחות הרשע, או נוצרת מחדש בגן ​​העדן, תקבל גם שני קרדיטים לתינוק.

.בית